Harley-Davidson Softail Slim S
Poiščite tehnične podatke, cene in preglede.

Ključni tehnični podatki Harley-Davidson Softail Slim S 2017
Motor in pogonski sklop
| Vrsta motorja | V |
|---|---|
| Izvrtina | 101.6 mm |
| Gib | 111.1 mm |
| Moč motorja | 92 KM |
| Število vrtljajev na minuto pri največji moči | 5010 min-1 |
| Navor | 145 Nm |
| Število vrtljajev na minuto pri navoru | 4000 min-1 |
| Kompresijsko razmerje | 9.2 |
| Sistem za gorivo | Vbrizgavanje |
| Tip sklopke | Večdelna sklopka v oljni kopeli |
| Vžig | Tranzistor |
| Prenos moči | Jermen |
| Število prestav | 6 |
| Cilindri | 2 |
| Gibi | Štiritaktni |
| Ventili | Ventil v glavi motorja |
| Hlajenje | Zrak |
| Gibna prostornina | 1801 cm3 |
Sprednje vzmetenje
| Sprednje vzmetenje | Teleskopske vilice |
|---|
Podvozje
| Okvir | Jeklo |
|---|---|
| Tip okvirja | Dvojni okvir |
| Naklon vilic | 32.1 stopinja |
| Predtek | 147 mm |
Sprednje zavore
| Vrsta | Enojni kolut |
|---|---|
| Bat | Štirje bati |
| Pritrditev amortizerja | Fiksna čeljust |
Zadnje zavore
| Vrsta | Kolut |
|---|---|
| Bat | Dva bata |
| Pritrditev amortizerja | Gibljiva čeljust |
Mere in mase
| Premer sprednje pnevmatike | 16 palcev |
|---|---|
| Premer zadnje pnevmatike | 16 palcev |
| Dolžina | 2350 mm |
| Širina | 990 mm |
| Višina | 1100 mm |
| Medosna razdalja | 1635 mm |
| Višina sedeža | 650 mm |
| Lastna masa (z ABS) | 309 kg |
| Prostornina posode za gorivo | 18.9 l |
| Največja hitrost | 195 km/h |
| Skladnost z dovoljenjem | A |
Cena Harley-Davidson Softail Slim S
Modelsko leto
Trenutne povprečne tržne cene
Harley-Davidson Softail Slim S Zgodovina
Harley-Davidson Softail Slim S 2016

92.5 KM
1801 cm3
309 kg
22.599,00 €povprečna tržna cena
Podobni izdelki Harley-Davidson Softail Slim S
Pogosta vprašanja Harley-Davidson Softail Slim S
- Kakšna je trenutna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Slim S?
- Trenutna povprečna tržna cena modela Harley-Davidson Softail Slim S, leto izdelave 2016, s povprečno 19.070 prevoženimi kilometri, je 20.340 EUR.
- Kateri je boljši? Harley-Davidson Softail Slim S ali {AlternativeBrandModel}?
- Ta dva motocikla lahko primerjate tukaj. Tukaj boste našli vse prednosti in slabosti primerljivega modela.
- Kako je z razpoložljivostjo modela Harley-Davidson Softail Slim S?
- V primerjavi z drugimi motornimi kolesi tipa Chopper/Cruiser je razpoložljivost normalna. Na trgu je na voljo povprečno število motornih koles Harley-Davidson Softail Slim S.
- Kako priljubljen je Harley-Davidson Softail Slim S?
- Na trgu je povprečno povpraševanje po modelu Harley-Davidson Softail Slim S.
- Iz katerega vira ta stran črpa podatke?
- Podatki so iz spletne revije za motorna kolesa »1000PS«. Revija 1000PS je bila ustanovljena 2001. Podjetje ima sedež v Avstriji. Večina vsebine je objavljena v nemščini. Vendar pa ekipa objavlja tudi videoposnetke testov motornih koles v angleščini v storitvi YouTube. Revijo 1000PS najdete tudi v omrežju Instagram.
NAJBOLJ PRILJUBLJENE PRIMERJAVE
Harley-Davidson Softail Slim S Slike
Vir: 1000PS





Pokaži več slik

























